skok kwantowy, wymarzony dzień

Skok kwantowy, Twój wymarzony dzień w praktyce. Praktyka 100 % skuteczna

„Każdy dzień jest raz w życiu”

/Mona J./

Skok kwantowy,  systematyka jest najważniejsza

skok kwantowy moc Całe nasze życie jest sumą przeżytych minut, godzin, dni, lat itd. W moim postrzeganiu życia, zmieniając przekonanie i trwając w nim, zmieni się otaczająca Cię rzeczywistość, ale nie będzie widoczna od razu. Nie zauważysz alternatywnej linii czasowej po kilku sekundach, czy godzinach zmienionego przekonania, czy nawyku. Dopiero utrzymywanie nowego myślenia i działania przez następne dni zacznie przynosić wymierne efekty i namacalne rezultaty. Co za tym idzie, zacznie manifestować się nowa odpowiednia lina czasowa Twojego życia. To tak zwany skok kwantowy. Nie ma w tym nic magicznego, a zarazem to cała magia.

W mojej percepcyjnej ocenie pierwsze widoczne efekty zauważysz po kilku tygodniach. Kolejno po miesiącach i latach zauważysz moc spędzonego czasu w nowym przekonaniu.  Aby zbudować sylwetkę marzeń, potrzebujesz, przerzucić trochę ciężarów, poprzeć to odpowiednią dietą i wypoczynkiem. Dajesz wtedy czas na wzrost mięśni. Podobnie sprawa się ma do tworzenia biznesu, uczenia się nowych rzeczy itd.

Każdy dzień jest ważny

W mojej ocenie, pomiędzy decyzją o trwaniu „w nowym”, solidnie ugruntowanym przekonaniu, a namacalnymi efektami płynącymi z tego przekonania, najważniejsze są pojedyncze dni. To jak je spędzisz, ile pracy albo po prostu FLOW przez nie przepłynie, zdeterminuje efekt namacalnego, satysfakcjonującego życia w spełnieniu i obfitości.

Praktykuj zdobytą wiedzę

Zasugeruję Ci wykonanie ćwiczenia. Ćwiczenie ma dwie części. Pierwsza część pisemna, a druga praktyczna. Pierwsza część ma na celu ugruntowanie założenia. Ma być swoistą częścią umowy zawartej pomiędzy Tobą a wszechświatem. Druga natomiast ma być manifestacją tej umowy. Już wyjaśniam.

Ustaliliśmy, że poszczególne dni determinują efekt reszty naszego życia. W związku z tym warto przeżywać dni świadomie i konstruktywnie, tak aby wykonywane czynności w trakcie dnia zbliżały nas do upragnionego celu.

listaUsiądź teraz wygodnie przed kartką papieru, weź kilka głębokich wdechów i postaraj się oczyścić umysł. Następnie wyobraź sobie, jak wygląda twój wymarzony dzień. Jakie rutyny wykonujesz, gdzie spędzasz czas, co robisz, o jakich godzinach, itd. Dopasuj wizję w miarę możliwości do stanu twojego obecnego życia. Nie chodzi w tym ćwiczeniu o wymarzony dzień urlopu, podczas którego siedzisz pod palmą na Malediwach, czytając od wschodu do zachodu książkę. Tutaj chodzi o wyobrażenie sobie szczęśliwego dnia, który daje Ci spełnienie.  Dnia, który spędzasz na wysokiej energii, gdzie jeszcze towarzyszy Ci obowiązkowość, może praca, dzieci lub inne zobowiązania. Sugeruję wpleść w wizję pasję, coś, co sprawia Ci przyjemność, daje poczucie rozwoju.

Na moim przykładzie w praktyce

Mój wymarzony dzień rozpoczyna się wcześnie rano, o godzinie 4.30 / 5.00. Od wczesnych godzin jestem na nogach, wykonuję moje poranne rytuały w postaci porannej toalety, programowania wody, medytacji oraz wizualizacji celów. Następnie czytam kilka stron motywującej książki i oglądam motywujący film, jednego z moich youtubowych mentorów.    

Również o poranku siadam do napisania kilku przemyśleń, może słów wdzięczności, jakiegoś artykułu w tym stylu.

Następnie wykonuję pracę, np. piszę artykuł, zajmuję się marketingiem w Internecie, tworzę stronę, albo pomagam żonie w jej biznesie.

Po pracy średnio około 4 – 5 godzin dziennie, przychodzi czas na trening, czasami robię go przed pracą, czasami przed i po. Dzisiaj robię po pracy.

Kolejno przychodzi czas spędzenia aktywnego czasu z moją córcią. Idziemy wtedy na podwórko, gramy w piłkę, jeździmy na rowerze albo spędzamy czas jeszcze inaczej.

Po powrocie z podwórka robimy z Amelką wspólny obiad i zjadamy go, podczas rodzinnych inspirujących rozmów.

Przychodzi czas pisania książki, pracy marketingowej, ogrywania mediów społecznościowych, itp.

Wieczorem wspólnie czytamy książki i przychodzi czas wykonywania rytuałów wieczornych.

Podczas całego dnia towarzyszy mi ćwiczenie uważności, programowanie wody itd.

moc Skok kwantowy w praktyce, praktyka czyni mistrza

            To właśnie mój wymarzony dzień. Jeszcze kilka miesięcy temu, programowałem się w ten właśnie sposób, dzisiaj to się dzieje. Na ten przykład chciałbym przedstawić Ci markę PROSM, to zajęcie, które pomaga mi wytrwać w drodze do celu. Tworzenie stron Internetowych, treści, takie jak ta, którą czytasz, to moja pasja. Znalezienia takiej drogi życzę również Tobie! Przypominam, że to nie magia.

Twoja chwila prawdy, wszystko zależy od Ciebie

            To jest przykład, jak taki dzień może wyglądać, teraz zadanie należy do Ciebie, zaplanować sobie taki dzień. Wizję takiego dnia utrzymywać na co dzień i dzień za dniem wdrażać go do rzeczywistości. Żyć tak jakby już był, w końcu zorientujesz się, że ten wymarzony dzień właśnie się dzieje.

w drodze do wymarzonego dnia, do wykonania omawianego skoku kwantowego, pomóc mogą Ci jeszcze inne praktyki:

Przeczytaj jak odpuścić, w drodze do emocjonalnej wolności

oraz

Sztuka uważności, praktyka, która pomoże w każdym aspekcie Twojego życia

 

Facebook

Ostatnie wpisy

Wojciech Oleszko

Witaj, mam na imię Wojtek i z przyjemnością zabiorę Cię do Świata pełnego kreacji, gdzie marzenia stają się celami, a cele rzeczywistością. Na łamach portalu Nasza Nowa Opowieść, poznasz mój punkt widzenia na to, co nazywamy Życiem. Pokazuję tutaj metody i techniki, perspektywę, która ulepsza moje życie codziennie. To, co dobrze działa na mnie, może zadziałać również na Ciebie.

Uwielbiam tworzyć historie. Opowieści tworzę z słów, które przelewam na papier zarówno tradycyjny, jak i elektroniczny. Jeżeli tylko lubisz historyjki, gawędy różnej treści, zdeterminowane przez magię, różne wymiary ludzkiej egzystencji i nie tylko, to zapraszam do czytania. 

Zawodowo zajmuję się tworzeniem stron Internetowych, Copywritingiem i szeroko pojętym marketingiem internetowym, stało się to moją pasją i sposobem na życie. W związku z tym zapraszam również na portal PROSM, który mam przyjemność prowadzić.